Catering Hizmetlerimiz

Kaya Yemekçilik Ceyhan’da toplu yemek, düğün yemeği, kokteyl, organizasyon, tabldot yemek hizmetlerini profesyonel bir şekilde karşılayan öncü yemek firmalarındandır.

Taşımalı Yemek

Kaya Yemekçilik olarak Günlük Taşımalı Yemek Hizmeti vermekteyiz. Kaya Yemekçilik üretim tesisinde üretilen yemeklerimizin tüm kalite kontrolü gıda mühendisleri tarafından yapılarak onay verildikten sonra sevkiyatı gerçekleştirilmektedir.

Taşıma Yemek / Tabldot Yemek Hizmeti çerçevesinde ürettiğimiz yemekler, termoboxlara yerleştirilecek sevkiyatı yapılmaktadır. Bu sistem sayesinde yemeklerimiz ısı kaybetmeden, dış etkilerden korunarak kaliteli ve hijyenik koşullarda müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. Thermobox, saatte en fazla 1-4 derece ısı kaybı özelliği nedeni ile yemekleri uzun süre istenilen ısıda tutmasıyla yemeklerin bozulma riskini minimuma indiren ve taşıma yemekte en riskli süreç olan taşıma işini son derece güvenli şekilde yapmamızı sağlayan bir ekipmandır.

Kendi mutfağı olan kurum ve işletmeler, asli faaliyet alanları dışındaki gereksinimlerini Kaya Yemekçilik‘ten karşılayarak hem kaliteli hizmeti ekonomik koşullarla almakta, hem de kaynaklarını daha etkin ve verimli kullanarak kendilerini asıl faaliyet alanları üzerinde yoğunlaştırıp rekabet güçlerini artırmaktadırlar.

Kalite ve proje yöneticilerimiz tesisinizde yer alan mutfağınızı inceler ve ihtiyaçlara uygun bir proje oluşturarak gereksinimlerinizi belirlerler. Kaliteli ve girdi kontrolü yapılan hammadde alımlarımızla birlikte profesyonel ve deneyimli kadromuzla üretilen yemekler aynı noktada servise sunulduğu için lezzet ve kalite kaybı en aza indirgenerek, sunum özelliğimiz ön plana çıkmakta ve hizmetimizin kalitesi üst seviyeye ulaşmaktadır. Bu kapsamdaki tüm prosesler sürdürebilir gıda güvenliğinin sağlanması için periyodik olarak denetlenmektedir.

Yerinde Üretim

Organizasyon Yemekleri

Catering hizmetlerimiz için hazırladığımız örnek menülerimizi istediğiniz doğrultuda değiştirebilir, uyarlayabilirsiniz. Bu menüler yerine kendi alternatif menülerinizi de kullanabilirsiniz. Bay ve bayan tecrübeli ve eğitimli, güler yüzlü servis personelimiz davetleriniz süresince hizmetinizde olacaktır.

Düğün Yemekleri, Mevlid Yemekleri, Cenaze yemekleri, kokteyl ve açık büfe yemekler, fuar, kongre, seminer ve toplantılarınız için kahve molaları, öğle yemekleri ve kapanış kokteylleri için anlaşacağınız catering firması günün stresini biraz da olsa üzerinizden alıp götürecektir. Konuklarınızın iyi ağırlandıklarını ve onlara güzel yemekler sunulduğunu bilmek sizi rahatlatır ve kendi eğlencenize bakmanızı sağlar. Bu durumda en önemli şey iyi bir catering servisi ile anlaşmaktır.

Galeri

Birlikte Çalışalım!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.